Po interwencji mieszkanki w ZCP było wielkie mycie
4 września 2025
0
Komentarze
680 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Z redakcją skontaktowała się internautka, która poskarżyła się na brud na terenie Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego w Stargardzie.
– W centrum przesiadkowym w Stargardzie jest brudno, na ławkach nie da się usiąść! – informowała nas kilka dni temu stargardzianka. – Okropnie wygląda też posadzka.
Sprawę zgłoszoną przez czytelniczkę przekazaliśmy zarządcy ZCP tj. Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji w Stargardzie.
-Jest już czysto, w końcu posprzątali ten bałagan – informuje Info Stargard pasażerka.
Przewoźnikowi dziękujemy za szybką reakcję.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀