Książnica Stargardzka jest już po skontrum. 6 sierpnia będzie tam pierwszy po przerwie wernisaż
31 lipca 2025
0
Komentarze
795 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Po miesięcznej przerwie, spowodowanej skontrum w wypożyczalni głównej, Książnica Stargardzka wznawia działalność.
Skontrum, czyli obowiązkowy i szczegółowy przegląd i inwentaryzacja zbiorów wypożyczalni został zakończony.
-Z radością informujemy, że od jutra, 1 sierpnia znów będziemy czekać na czytelników – poinformowała dziś, 31 lipca, Książnica Stargardzka.-Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych zbiorów, nowości wydawniczych oraz oferty kulturalnej!
Jednym z większych wydarzeń, organizowanych przez Książnicę będzie wernisaż wystawy Romana Budzowskiego (na zdj. niżej, autor Eryk Witek)). Piszemy o tym w dziale Co, gdzie, kiedy? na stronie głównej. Materiał znajdziesz też klikając tutaj:
Niżej sierpniowa rozpiska warsztatów dla dzieci:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀