W Klubie Wojskowym 12. Brygady Zmechanizowanej przy ul. 11 Listopada 22 w Stargardzie rozgościły się … koty.
Koty zajęły miejsca na ścianach, na sztalugach, opanowały też gabloty Galerii Błękitnego Generała. Zwierzaki w różnych pozach namalowała Aleksandra Cyglicka z Morzyczyna. Wystawa jej prac – a jest ich ponad 30 w tym witraż – będzie eksponowana do końca marca br. Komisarzem wystawy jest Małgorzata Jańczak.
Więcej o „Kocim świecie” i artystce z Morzyczyna w nagraniu mówi Augustyn Maćkowiak, kierownik klubu garnizonowego.
Lubimy koty. Wielu z nas ma w domach te przytulaki. Koty, które są na wystawie malowałam w 2024 i 2025 roku.
Aleksandra Cyglicka
autorka wystawy
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀