Wernisaż prac powstałych podczas Zimowego Pleneru Malarskiego odbędzie się w czwartek, 21 maja o godz. 14, w budynku Urzędu Gminy Stargard. W lutym w świetlicy wiejskiej w Tychowie odbył się Zimowy Plener Malarski. Przez cały tydzień uczestnicy rozwijali swoją pasję do malarstwa, tworząc wyjątkowe i pełne emocji prace. Od 21 maja przez cały miesiąc będzie […]