Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej w Stargardzie zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w sieci. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 maja o godz. 18, w Domu Kultury Kolejarza. Gościem wydarzenia będzie poseł, Grzegorz Napieralski. Jak zapowiada klub, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z nowych technologii i skuteczniej chronić swoją prywatność w […]