Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na festyn z okazji ich święta, który odbędzie się w poniedziałek, 1 czerwca, w godz. 10-13, na placu przed komendą przy ul. Warszawskiej 29.
Na odwiedzających czekać będą m.in.: pokazy sprzętu policyjnego, radiowozy i motocykle, spotkania z policjantami różnych wydziałów a także pokaz tresury psów służbowych. Nie zabraknie również stoiska edukacyjnego Nadleśnictwa Kliniska.
– Do udziału w festynie zapraszamy zarówno zorganizowane grupy z placówek oświatowych z terenu powiatu stargardzkiego, jak i mieszkańców, którzy chcą wspólnie z nami świętować ten wyjątkowy dzień – zachęcają organizatorzy. – Serdecznie zapraszamy ! Gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji!
