Tempo prac jest duże. Prace ruszyły na dobre z końcem lipca. Przy Traugutta już stoi budynek. Trwają prace wykończeniowe w środku i na zewnątrz.
-Bardzo się cieszę, że będziemy mieć tu taki market – mówi pani Bożena, mieszkanka Kluczewa. – Długo czekaliśmy na większy sklep w naszej dzielnicy. Mieszka u nas sporo osób starszych, które jeździły na zakupy autobusem na os. Pyrzyckie, a potem te ciężkie torby musiały dźwigać.
Nie wiadomo dokładnie kiedy Dino w Kluczewie ruszy, bo sieć nie informuje w mediach o swoich inwestycjach. Patrząc na postęp robót, zapewne nastąpi to niedługo.
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7