Na ulicy Spokojnej w Stargardzie rozpoczęła się budowa przejścia dla pieszych.
Czekali na to przede wszystkim mieszkańcy osiedla Platinum, którzy – by przejść na drugą stronę zmuszeni byli nadrabiać drogi. Ale najczęściej było tak, że piesi skracali sobie drogę pokonując jezdnię w miejscu niedozwolonym, co stwarzało zagrożenie.
O konieczności budowy tam bezpiecznego przejścia mówiło się od ponad dwóch lat. W końcu budowa ruszyła. Ma być gotowe jeszcze w tym roku.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7