Młodzi policjanci rozpoczęli adaptację w Stargardzie. Będą się uczyć u nas zawodu do 8 stycznia.
Od poniedziałku adaptację zawodową rozpoczęło w Stargardzie 5 młodych funkcjonariuszy. Niedawno ukończyli oni szkolenie podstawowe. Młodych stażem policjantów wspierać będą doświadczeni policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.
–Okres adaptacji zawodowej to dla tych funkcjonariuszy doskonała okazja, aby ugruntować wiedzę zdobytą w szkole policji, a także przekonać się, jak ważna i odpowiedzialna jest praca policjanta – informuje asp. Justyna Siwarska z KPP Stargard.-To czas, w którym młodzi policjanci pod okiem doświadczonych opiekunów doskonalą zdobyte w szkole umiejętności, uczą się właściwego reagowania na różnego rodzaju zdarzenia i poznają specyfikę służby w terenie.
Podczas spotkania inaugurującego mł. insp. Emil Ubych, zastępca komendanta życzył młodym adeptom powodzenia i satysfakcji z pełnionej służby.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7