Dni Stargardu 2026 za nami! Na scenie amfiteatru wystąpili: Artur Słowik ze Stargardu, finalista The Voice Senior z zespołem, Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny.
Amfiteatr pękał wczoraj w szwach. Po pewnym czasie do obiektu wpuszczano widzów rotacyjnie. Jako pierwszy na scenie wystąpił Słowik and Band (zdj. niżej od lewej – SCK), a po nim Natalia Kukulska i na koniec Andrzej Piaseczny.
Dla tych, którzy nie zmieścili się w amfiteatrze, na terenie przy MDK zamontowano telebim. Na trawiastym terenie niewiele jednak osób oglądało koncerty. Wyludniło się tam niemal całkowicie, gdy na początku koncertu „Piaska” zaczął padać deszcz. Ale amfiteatr tętnił zabawą do późnej nocy.
Zobacz zdjęcia z wczorajszego koncertu, zorganizowanego w ramach Dni Stargardu, w czasie 46. Międzynarodowego Zjazdu Hanzy w Stargardzie.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀