Miasto zacznie niedługo kolejną inwestycję drogową. To odcinek ul. Powstańców Warszawy, od ul. Miłej do ul. Niepodległości.
Z tego powodu w tamtym rejonie zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Od 13 kwietnia modernizowany fragment ul. Powstańców Warszawy na os. Pyrzyckim zostanie zamknięty dla ruchu samochodów. Kierowcy będą mogli korzystać z objazdu ulicami: Miłą, Twardowskiego, Armii Krajowej oraz Niepodległości.
Od poniedziałku (13.04) nieco inaczej pojadą również autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Nieczynny będzie przystanek przy ul. Powstańców Warszawy. Powstaną za to 2 dodatkowe przystanki tymczasowe w ciągu ul. Armii Krajowej.
Inf. UM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7