W najbliższą niedzielę Agrodolinka zaprasza na świętowanie nadejścia wiosny, które będzie połączone z pomocą dla potrzebującego.
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie pana Marcina, mieszkańca Pęzina, który po pęknięciu tętniaka w głowie wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. W ramach inicjatywy prowadzona będzie oficjalna zbiórka i licytacje.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin. Wstęp na wydarzenie jest symboliczny, każdy uczestnik może wrzucić do puszki dowolną kwotę. Na miejscu czekać będzie grill z pysznymi potrawami przygotowanymi przez Pracownię Smaków 25 Metrów oraz kawiarenka z domowymi wypiekami od Miód Marianowo, również w formule „płać, ile chcesz”.
Nie zabraknie także aktywności związanych z tradycją i życiem na wsi. Uczestnicy wspólnie stworzą Marzanny, przygotują pole i zasieją owies, a także wybiorą się na przejażdżkę ciągnikiem do labiryntu. Dla najmłodszych i nie tylko przewidziano możliwość karmienia zwierząt gospodarskich oraz czas na swobodną zabawę i piknikowanie.
– To doskonała okazja, by spędzić niedzielę na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i przyjaciół, jednocześnie pomagając komuś, kto naprawdę tego potrzebuje – zapraszają Alicja i Mariusz Ławniczakowie. – Serdecznie zapraszamy wszystkich do Agrodolinki – razem możemy więcej!
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
9 marca kolej wprowadziła korektę rozkładu jazdy i nowe połączenia. Skorzystają na tym także stargardzianie oraz mieszkańcy powiatu stargardzkiego.Zyskają oni