Wojciech Cugowski kolędował 22 stycznia w kościele Miłosierdzia Bożego na os. Zachód w Stargardzie.
– Coroczne kolędowanie w Miłosierdziu Bożym za nami! – informuje parafia z os. Zachód. – To był bardzo udany koncert!
Tym razem do wspólnego kolędowania zaproszono Wojtka Cugowskiego z żoną Krystyną. Jednak ze względu na chorobę, do Stargardu nie dotarła. Muzyk zagrał i zaśpiewał w duecie z Bartkiem Jończykiem. Kościół wypełnił się w miniony czwartek wiernymi, którzy w ich wykonaniu usłyszeli najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Łącznie muzycy zaprezentowali tam 18 utworów.
Fot. Adam Socik, film parafia/facebook
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀