Ulice Drzymały i Światopełka zyskały nową nawierzchnię asfaltową.
Mieszkańcy zyskali równą i bezpieczną nawierzchnię.
–Całość powinna być gotowa w tym roku – informuje Urząd Miejski w Stargardzie. –Tylko w 2025 na drogi wydano na drogi ponad 49 000 000 zł – zarówno na bieżące utrzymanie, mniejsze inwestycje, kompleksowe modernizacje i budowę całkowicie nowych fragmentów. Jednocześnie remontowane były i nadal są ulice w różnych częściach miasta, a kolejne roboty mamy już zaplanowane.
O tym, które drogi mogą liczyć w przyszłym roku na remonty pisaliśmy tutaj:
Zobacz filmik z przejazdu ulicami Światopełka i Drzymały.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7