Stargardzka straż pożarna zaprasza mieszkańców na festyn na Rynku Staromiejskim. Odbędzie się on w ramach kampanii „Czujne Zachodniopomorskie”.
W najbliższy czwartek, 16 października o godz. 14, na Rynku Staromiejskim w Stargardzie rozpocznie się Festyn Bezpieczeństwa. Będzie tam można otrzymać od strażaków bezpłatną czujkę tlenku węgla.
Cel programu „Czujne Zachodniopomorskie” jest zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego i ochrona mieszkańców przed tlenkiem węgla, nazywanym też cichym zabójcą”. W trakcie wydarzenia na placu przed ratuszem strażacy będą rozdawać czujki tlenku węgla, a także udzielać porad dotyczących bezpieczeństwa w domu, prowadzić pokazy i instruktaże z montażu czujek, odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące pożarów i zatruć CO.
W ramach akcji „Czujne Zachodniopomorskie” w kilkudziesięciu domach w Stargardzie zamontowano urządzenia ostrzegające przed pożarem. Teraz do stargardzian trafią czujki tlenku węgla.
Fot. UM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7