Już w listopadzie ruszyć ma minigaleria wybudowana przy Biedronce na os. Pyrzyckim.
Prace na placu budowy u zbiegu ulic Broniewskiego i Armii Krajowej, naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 6, dobiegają końca. Obiekt już stoi, trwa zagospodarowywanie terenu i prace porządkowe.
– W obiekcie będą działać sklep Rossmann, Pepco i siłownia – usłyszeliśmy dziś na placu budowy.
O tej inwestycji na os. Pyrzyckim pisaliśmy tutaj:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀