Otwarte Mistrzostwa Leszna w Karate Sportowym INARI KARATE CUP 2025 odbyły się 27 września w Lesznie. Brali w nich udział zawodnicy ze Stargardu.
8 osobowa reprezentacja klubu Shobu-kan SSK w składzie: Emilia Momot, Emilia Białek, Daria Kochanowska, Amelia Łucko, Julia Pałczyńska, Wojciech Bobel, Błażej Karbowiak i Brajan Szostakowski wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Leszna w Karate Sportowym – INARI KARATE CUP 2025.
-To był bardzo trudny turniej z mocną obsada klubów i wysokim poziomem rywalizacji – informuje stargardzki klub. – W zawodach wzięło udział 326 zawodników walcząc w 639 osobokonkurencjach. Nasza ekipa spisała się na medal a właściwie na 9 medali w tym: 1 medal złoty, 5 medali srebrnych oraz 3 medale brązowe.
Shobu – Kan Stargard:
Jesteśmy z Was ogromnie dumni. Dziękujemy za wszystkie emocje, gratulujemy postawy i nieugiętości w walce, było ciężko ale nie zawsze jest idealnie. Liczymy że zdobyte doświadczenie zaowocuje jeszcze nie raz.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀