Mieszkańcy poprosili nas o interwencje w sprawie zaśmieconej skarpy w amfiteatrze w Stargardzie.
–Widać po niej, że niektórzy bawią się aż za dobrze – komentuje internauta, który zgłosił nam temat. – Najgorsze, że nie potrafią zabrać ze sobą śmieci. Na skarpie wzdłuż korony amfiteatru jest pełno butelek i puszek po alkoholu.
O sprawie poinformowaliśmy UM w Stargardzie oraz Zarząd Usług Komunalnych. Czekamy na odpowiedź.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀