64-latek za niebezpieczne manewry mocno dostał po kieszeni (film)
18 sierpnia 2025
0
Komentarze
994 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Kierowca toyoty, który na drodze wojewódzkiej nr 142 rażąco naruszył przepisy, dostał słony mandat.
–Wykonał manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu nie stosując się do oznakowania poziomego, ponadto przekroczył dopuszczalną prędkość – informuje asp. Justyna Siwarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Mężczyzna stworzył poważne zagrożenie na drodze.
64- latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 5000 złotych. Na jego konto trafiło 24 punktów karnych.
KPP Stargard:
Przestrzegamy przed niebezpiecznymi zachowaniami na drodze! Tyle się mówi o zdarzeniach drogowych na drodze wojewódzkiej 142, do których dochodzi przez nieodpowiedzialnych kierowców. Kierowcy lekceważący przepisy muszą liczyć się z wysokimi mandatami, a nawet z utratą prawa jazdy. Czuwa nad tym między innymi policyjna grupa Speed, której to funkcjonariusze codziennie patrolują drogę wojewódzką 142. W dalszym ciągu niestety, nie wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą brawura na drodze.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają