Wystawa Bożeny Smółki w gminie Stargard
We wtorek, 17 lutego o godz. 14, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard odbędzie się wernisaż wystawy Bożeny Smółki. Artystka od lat związana jest z grupą malarską Malachit. Jej twórczość […]
We wtorek, 17 lutego o godz. 14, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard odbędzie się wernisaż wystawy Bożeny Smółki. Artystka od lat związana jest z grupą malarską Malachit. Jej twórczość […]