Wystawa Aleksandry Cyglickiej w Urzędzie Gminy Stargard
W czwartek, 19 marca o godz. 14, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard, odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Pani Aleksandry Cyglickiej. Artystka po raz drugi zaprezentuje swoje prace w gminie […]