Równa jezdnia – raj dla piratów drogowych. Mieszkańcy złożyli petycję do prezydenta
Mieszkańcy Drzymały i Światopełka, ulic które niedawno zyskały nowe nawierzchnie, napisali petycję do prezydenta Stargardu. Pod pismem podpisało się kilkadziesiąt osób. Stargardzianie proszą w nim m.in. o progi zwalniające. – […]



