Konferencja diabetologiczna „Twarze cukrzycy” w Starostwie
Stowarzyszenie Edukacja-Zdrowie-Aktywność wraz z Powiatem Stargardzkim zapraszają na Konferencję Diabetologiczną pt. „Twarze cukrzycy”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 4 grudnia o godz. 10, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Stargardzie, […]