„Kobiety i kwiaty” to tytuł wystawy Danuty Szudzichowskiej. Wernisaż odbędzie się 15 stycznia o godz. 14.
Danuta Szudzichowska malarstwem zajmuje się kilkanaście lat. Artystka w swojej twórczości posługuje się wieloma technikami, takimi jak: akryl, tusz, farby olejne, pastele i akwarele. Uwielbia malować kwiaty i kobiety, uważając, że to połączenie jest najpiękniejsze. Prace Danuty Szudzichowskiej będą eksponowane na II piętrze Urzędu Gminy do 𝟏𝟐 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨.
– Serdecznie zapraszamy do udziału w wernisażu i odwiedzenia wystawy, aby zagłębić się w piękno sztuki! – zaprasza gmina Stargard.
