11 grudnia w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie uczniowie klas I-II zmierzą się w zawodach sprawnościowych.
Rozgrywki odbędą się w godzinach:
– Czeka nas świetna zabawa, dużo ruchu i prawdziwie świąteczna atmosfera – zachęcają organizatorzy. – Zapraszamy szkoły do zgłaszania swoich drużyn. Do zobaczenia na sportowej, przedświątecznej zabawie.
E-mail: sport@osir.stargard.pl
