Książnica Stargardzka zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z trenerką odżywiania – Agatą Grzymską-Proc. Głównym tematem będzie zdrowy styl życia.
Spotkanie odbędzie się w piątek, 5 grudnia o godz. 17, w Filii nr 2 Książnicy Stargardzkiej, ul. Tańskiego 6E/9.
W programie m.in.:
– To idealna okazja, by dowiedzieć się czegoś praktycznego, rozwiać wątpliwości i zrobić pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu – zachęcają organizatorzy. – Może zabierzesz kogoś ze sobą?
