O sprawach ważnych dla miasta, powiatu i regionu będzie można porozmawiać podczas mobilnego dyżuru, który odbędzie się w poniedziałek, 8 czerwca. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do bezpośredniego spotkania z posłem oraz przedstawicielami samorządów różnych szczebli.
Spotkanie zaplanowano w godzinach 16 – 17:30 przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, w rejonie sklepu Rossmann.
– To dobra okazja, żeby porozmawiać bezpośrednio o lokalnych sprawach, problemach, pomysłach i potrzebach mieszkańców – zachęcają organizatorzy. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stargardu – przyjdźcie, porozmawiajmy!
W mobilnym dyżurze udział weźmie poseł na Sejm RP Patryk Jaskulski, a także przedstawiciele samorządu wojewódzkiego, powiatowego, miejskiego i gminnego. Wśród uczestników znajdą się m.in. radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Anna Nowak, radni Powiatu Stargardzkiego oraz radni Rady Miejskiej w Stargardzie.
