Książnica Stargardzka zaprasza do Klubu Gier Planszowych „Kapibara” – miejsca, gdzie spotykają się miłośnicy strategii, zręczności i dobrej zabawy.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 marca w godz. 15-18, w Sali Projekcyjnej Książnicy Stargardzkiej. Wstęp jest bezpłatny.
– Dołącz do nas! Grać może każdy! – zachęcają organizatorzy. – Zapraszamy młodzież i dorosłych, niezależnie od doświadczenia. Na uczestników czeka: bogaty wybór gier – od klasycznych tytułów po nowości, możliwość poznania nowych osób i spędzenia czasu w miłej atmosferze, dawka emocji, zdrowej rywalizacji, śmiechu i wspólnej radości.
