Komendant Powiatowy PSP w Stargardzie wraz z Prezesem Powiatowym Zarządu Powiatowego OSP RP zaprasza wszystkich mieszkańców Stargardu na Festyn Bezpieczeństwa w ramach programu Czujne Zachodniopomorskie!
Wydarzenie odbędzie się 16 października o godzinie 14 na Rynku Staromiejskim.
Cel programu: zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego w naszym regionie i ochrona mieszkańców przed tlenkiem węgla – „cichym zabójcą”.
W trakcie wydarzenia strażacy będą:
– Dzięki tej inicjatywie chcemy, by każde zachodniopomorskie gospodarstwo domowe było czujne i bezpieczne! – zachęcają organizatorzy. – Do zobaczenia na festynie!
