II Zimowy Turniej Szachowy Morzyczyn – Miedwie dla dzieci i młodzieży do lat 18 odbędzie się 22 lutego.
Turniej, którego organizatorem jest Koło Szachowe Morzyczyn Miedwie odbędzie się 22 lutego 2026 roku w Morzyczynie, przy ul. Oświaty 1.
-Wydarzenie ma na celu popularyzację gry w szachy wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie logicznego myślenia, koncentracji oraz promowanie aktywnego i wartościowego spędzania czasu wolnego – zaprasza do zapisów Sławomir Lipczyński, prowadzący koło w Morzyczynie.
Zgłoszenia do II TURNIEJU SZACHOWEGO MORZYCZYN – MIEDWIE pod nr telefon 502 488 252: e-mail: szachy.miedwie@interia.pl.
Fot. KSM
Na zdj. uczestnicy, laureaci i organizatorzy pierwszej edycji turnieju w Morzyczynie.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
9 marca kolej wprowadziła korektę rozkładu jazdy i nowe połączenia. Skorzystają na tym także stargardzianie oraz mieszkańcy powiatu stargardzkiego.Zyskają oni