Nowość w komunikacji autobusowej w gminie Stargard. Od 1 stycznia w komunikacji realizowanej przez firmy Szurgot i Bonczał jest honorowany Szczeciński Bilet Metropolitalny.
Ceny biletów jednorazowych wynoszą: normalny: 5 zł, ulgowy: 2,50 zł. Do ulgi, poza ulgami ustawowymi, uprawnieni są także emeryci i renciści. Bilety 30-dniowe kosztują: bilet normalny 118 zł, ulgowy 60 zł. Bezpłatne przejazdy są dla seniorów 70+, zameldowanych na terenie gminy Stargard.
– Potwierdzeniem uprawnienia jest karta wydana przez gminę Stargard z nadanym numerem – informują gminni urzędnicy. – Zachęcamy naszych mieszkańców do korzystania z komunikacji publicznej!
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
9 marca kolej wprowadziła korektę rozkładu jazdy i nowe połączenia. Skorzystają na tym także stargardzianie oraz mieszkańcy powiatu stargardzkiego.Zyskają oni