Wieczór pełen muzyki, podziękowań i inspiracji dla stargardzkich organizacji pozarządowych
19 grudnia 2025
0
Komentarze
772 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
W Domu Kultury Kolejarza odbył się świąteczno-noworoczny wieczór, który zgromadził przedstawicieli stargardzkich organizacji pozarządowych.
Podczas spotkania w DKK rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu artystów związanych ze Stargardzkim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz Domem Kultury Kolejarza. Publiczność miała okazję wysłuchać występów Big Band, Być Może i Płomienie Serca, Chóru Echo Arioso, Urszuli Łukasiewicz oraz Pracowni Gitary SCK.
– Nasze świętowanie było okazją do podsumowania całorocznej aktywności organizacji pozarządowych – mówi dyrektor DKK Norbert Śliwa. – W Domu Kultury Kolejarza wspieraliśmy się nawzajem, realizowaliśmy ciekawe pomysły i pokazywaliśmy, że wspólne działania mają ogromną wartość. To była doskonała okazja, aby zatrzymać się na chwilę, spotkać ludzi z pasją i wejść w nowy rok z dobrą energią.
Spotkanie stało się okazją do refleksji nad wspólnymi sukcesami, do wymiany doświadczeń oraz rozmów o dalszej współpracy w środowisku NGO.
Uczestnicy spotkania, które odbyło się w minioną środę, 17 grudnia, wzięli też udział w wernisażu malarstwa grupy artystycznej Malachit. Obrazy artystów zawisły na ścianach DKK (zdj. wyżej).
Podczas bożonarodzeniowego spotkania nie zabrakło również miłego akcentu. Stargardzkie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych otrzymało od miasta nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy o wartości 10 tysięcy złotych, z którego w przyszłości będą mogły korzystać wszystkie lokalne NGO przy organizacji wydarzeń i inicjatyw.
Niżej galeria zdjęć z wydarzenia w DKK, źródło UM w Stargardzie.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7