Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie zaprasza mieszkańców na jubileuszową edycję „Biegu Pionierów Stargardu – z forsycją w tle”, która odbędzie się we wtorek, 12 maja o godz. 16, na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sportowej 1.
– Wracamy z kolejną edycją wydarzenia, które na stałe wpisało się w sportowy kalendarz miasta – informują organizatorzy. – 12 maja ponownie spotkamy się podczas Biegu Pionierów Stargardu z forsycją w tle. To kontynuacja tradycji oraz formuły, którą rozpoczęliśmy w ubiegłym roku. Każda edycja to także wyjątkowy medal z wizerunkiem pionierów naszego miasta
W programie przewidziano biegi dla dzieci i młodzieży, bieg główny na dystansie 5 km oraz marsz nordic walking na 2,5 km. Zapisy będą prowadzone wyłącznie na miejscu od godz. 16. Dzieci i młodzież mogą wziąć udział bezpłatnie, natomiast opłata za bieg główny i nordic walking – symboliczne 20 zł.
Na uczestników tradycyjnie czekają pamiątkowe medale, dyplomy, poczęstunek oraz sportowa atmosfera.
Szczegóły wydarzenia oraz regulamin: https://osir.stargard.pl/aktualnosci/bieg-pionierow-stargardu-juz-12-maja
